CK TOP-DENT PLUS

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo vypracovať ponuku na mieru?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Santorini, klenot Grécka

Santorini, klenot Grécka
Destinácia: Grécko, Santorini
Kód zájazdu: 1125708
Cena od: 503 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

08.05.2021 4 dni First Minute 604 € +0 € odlet: Viedeň letecká
08.05.2021 8 dní First Minute 677 € +0 € odlet: Viedeň letecká
16.10.2021 4 dni First Minute 503 € +0 € odlet: Viedeň letecká
16.10.2021 8 dní First Minute 688 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

TV gril, ohnisko jacuzzi, vírivka sauna fitness centrum parkovisko internet, WiFi trezor klimatizácia bazén

1.deň
Santorini – jeden z najmalebnejšiích a najkrajších  gréckych ostrovov ,prírodný div Egejského mora, poklad súostrovia Kyklady, kolíska mínojskej civilizácie.
Malebné dedinky s úzkymi dláždenými  uličkami, veľkolepé západy slnka, žiarivo biele  domčeky , kostolíky  s modrými kupolami. Dychberúce výhľady , azúrové more, romantické zákutia, jedinečné pláže s rôznofarebným sopečným pieskom , legendárne bary  pod holým nebom, fantastické víno,  reštaurácie a taverny s organickým jedlom ,  štýlové butiky , elegantné obchody so šperkami .
Ostrov veľkolepých farieb, kde všetky zmysly sú rozmaznávané .Santorini. Láska na prvý pohľad.
Odlet z Viedne, prílet na Santorini, presun do hotela, ubytovanie, individuálny program v letovisku Kamari alebo Perissa.
Predpokladaný hotel pre ubytovanie (môže sa zmeniť na základe počtu cestujúcich)

Terra Blue Santorini 3*

Hotel Terra Blue Santorini 3* sa nachádza v letovisku Kamari, 300 metrov od pláže. Ponúka vonkajší bazén obklopený kvetmi buganvilia. Poskytuje izby v kykládskom štýle s bezplatným Wi-Fi, saunu, vírivku a fitnescentrum.
Izby sú vybavené železnými lôžkami a naskytá sa z nich výhľad na Egejské more. Hostia v nich nájdu TV, bezpečnostnú schránku a klimatizáciu. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa alebo kuchynka s varnými doskami, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom.
Raz za týždeň sa pri bazéne organizuje večer grilovania. Necelých 300 metrov od ubytovania nájdu hostia tradičné taverny, reštaurácie a kaviarne.
V pešej vzdialenosti môžu hostia navštíviť výkopové miesto Ancient Thira. Vo vzdialenosti 150 metrov sa nachádza autobusová zastávka so spojmi do mesta Fira, ktoré je vzdialené 9 km od ubytovania. Malebné mesto Oia je situované 15 km a letisko Santorini 4 km. Na mieste môžu hostia parkovať zdarma na súkromnom parkovisku.


2.deň
Raňajky, po raňajkách nasleduje celodenný výlet za najkrajšími zákutiami ostrova Santorini.
Navštívime nezabudnuteľné miesto Akrotiri - Moderné mesto so svojimi malebnými uličkami, kostolmi s modrými kupolami a tradičnými domami je domovom mnohých reštaurácií a taverien. Mesto s veľmi strou históriou ,  zničené spoečnou erupciou  v ktorom voľakedy bývalo 30 000 ľudí. Miesto je 6000 rokov staré, spája sa s príbehom o stratenej Atlantíde a je označované za grécke Pompeje.
Red Beach (červená pláž) - Táto svetovo preslávená pláž je sviatkom pre oči. Pozadie červených sopečných hornín nie je len úchvatnou prírodou, ale ponúka aj úkryt pred nárazovými egejskými vetrami. Tu si môžete šnorchlovať alebo opaľovať na lehátkach, ktoré poskytujú početné taverny a plážové bary.
Emporio – malebná dedinka, nachádzajúca  sa na úpätí hory Profitis Ilias patrí svojou rozlohou medzi najväčšie. Mesto veterných mlynov, starých storočných  kostolíkov s pôsobivými zvonicami ,  stredovekými hradbami, pokojné úzke uličky , úžasné taverničky a nádherné obchodíky. Mesto stále so silným stredovekým charakterom.
Poobede spolu vystúpime na najvyššiu horu  ostrova  Profitis Ilias ( 566 m) s kláštorom  kde sa nám naskytne výhľad na celý ostrov ako na dlani. V podvečerných hodinách návrat do hotela, individuálny program.
Po náročnom poobedí si oddýchneme v múzeu vína, kde nás čaká ochutnávka tohto vynikajúceho moku, na ktorý sú obyvatelia ostrova Santorini právoplatne pyšní.
V podvečernýych hotedinách návšteva kúzelného mesta Oia – Oia to sú červené útesy, biele veterné mlyny , kostolíky s modrými kopulami a definitívne  najkrajšie západy slnka na svete .
Po západe slnka príchod na hotel do Kamari, individuálny program v jednom z najživších letovísk ostrova.


3.deň
Raňajky , po raňajkách návšteva hlavného mesta ostrova Fira.
Nádherná tradičná kykladská architektúra, modro biele  domčeky zapustené do skál, námestia, typické kostolíky  a kláštory, atmosféra tržnice a ruch obchodíkov. Počas prechádzky v krivoľakých uličkách mesta určite doporučujeme si sadnúť do malej taverničky alebo reštaurácie a vychutnať si výhľady na ktoré budete ešte dlho spomínať. V podvečerných hodinách návrat do hotela, individuálny program.


4.deň
Pre pobyty na 4 dni:
Raňajky a celodenný pobyt pri mori, individuálny program , v podvečerných hodinách transfer na hotel, odlet do Viedne.
Pre pobyty na 5 dní:
Celodenný pobyt pri mori, individuálny program.
Pre pobyty na 8 dní:
Celodenný pobyt pri mori, individuálny program.


5.deň
Pre pobyty na 5 dní:
Raňajky a celodenný pobyt pri mori, individuálny program , v podvečerných hodinách transfer na hotel, odlet do Viedne .
Pre pobyty na 8 dní:
Celodenný pobyt pri mori, individuálny program.


6.-7.deň
Celodenný pobyt pri mori, individuálny program.


8.deň
Pre pobyty na 5 dní:
Raňajky a celodenný pobyt pri mori, individuálny program , v podvečerných hodinách transfer na hotel, odlet do Viedne .

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,98 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,58 HRK
Turecká lira  EUR 8,71 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »