CK TOP-DENT PLUS

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo vypracovať ponuku na mieru?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Villaggio Faro Punta Stilo

Destinácia: Taliansko, Kalábria, Guardavalle Marina
Kód zájazdu: 951228
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villaggio Faro Punta Stilo

domáce zviera basketbal petanque, bocca detský kútik futbal volejbal animačný program tenis parkovisko plážový servis štrková pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Jednoduchý prírodný komplex pre nenáročných klientov. Je postavený v tesnej blízkosti mora, obklopený tropickými rastlinami a zeleňou. Súčasťou areálu sú okrem kempovej časti aj hotelové izby, bungalovy, apartmány a mobilhomy. Výhodou villaggia je jeho ideálna pozícia priamo pri pláži a možnosti zábavy v komplexe.

Pláž:
30 - 100 m, súkromná z jemného bieleho štrku, vstup do mora je kamenistý, plážový servis za povinný poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum:
cca 500 m.

Ubytovanie:

Bungalovy - Prízemné bungalovy a apartmány majú jednoduché zariadenie pre nenáročných klientov. Niektoré bungalovy majú kuchynský kút na krytej terase.
Typ A1 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, sociálne zariadenie, terasa.

Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.

Apartmány - pre nenáročných klientov. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej terase.

Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, terasa.

Mobilhome
- pre nenáročných klientov.
Typ A3 pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, múrovaná terasa s kuchynským kútikom a chladničkou, malé múrované sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu v reštaurácii. Polpenzia alebo plná penzia v reštaurácii - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu – mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, crosanty, obed alebo večera - servírované - klient si môže  vybrať z 2. druhov jedál 1. a 2. chodu alebo bufetové podávanie (určí villaggio na základe počtu klientov), príloha, ovocie alebo zákusok, 1/2l čapovanej vody, 1/4 l vína. 

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, pizzeria, minimarket a parkovisko. Malé zvieratá povolené za poplatok. Vlaková stanica v Guardavalle Marina cca 900 m od villaggia, transfer možný zdarma na vyžiadanie.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden detský, tenisové kurty (za poplatok), ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, bocce, detský kútik, animácie (15. 06. - 07. 09.).

Klubová karta:
Povinná, zahŕňa: vstup do bazéna, animácie (od 15. 06. do 07. 09.), všetky ihriská do 29. 06. a od 31. 08. (v ostatných termínoch za poplatok).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
Asistenčná telefonna služba: v slovenskom, alebo v českom jazyku.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,73 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 8,96 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »