CK TOP-DENT PLUS

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo vypracovať ponuku na mieru?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Xidis Studios Clever

Destinácia: Grécko, Zakynthos, Laganas
Kód zájazdu: 990971
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Xidis Studios Clever

TV masáž sauna fitness centrum internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 7 km
Vzdialenosť od letiska: 4 km
Vzdialenosť od pláže: 450 m
Poloha a popis:
Xidis Studios sú jednoduchšie studia 0 * len cca 350 metrov od obľúbeného hotela Majestic Hotel & Spa 4 *. Štúdiá sa nachádzajú len 450 metrov od piesočnatej pláže, 100 metrov od centra letoviska kde nájdete nepreberné množstvo barov, diskoték, tradičných reštaurácií a obchodov so suvenírmi. Ubytovanie je vzdialené cca 4 km od letiska a cca 7 km od mesta Zakynthos. CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotela vyššej kategórie, kde klienti so zakúpeným all inclusive plne využívajú programu all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli klientmi priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti dochádza na stravovanie do hotela Majestic Hotel & Spa 4 *, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.

Vybavenie hotela:
Hotel Majestic v ktorom klienti Xidis Studios Clever s programom all inclusive čerpajú služby, ponúka: - vstupnú halu 24 hodinovú recepciu - klimatizované spoločné priestory - vonkajší bazén - lehátkami a slnečníky pri bazéne zadarmo - detský bazén - detské ihrisko - reštaurácia - bar - Wi-fi pripojenie za poplatok - fitness - sauna - masáže

Vybavenie izby:
Hostia sa môžu ubytovať v: - dvojlôžkových štúdiách štandard - štúdiách deluxe - apartmánoch Dvojlôžkové štúdiá alebo apartmány sú vybavené kuchynským kútom so základným vybavením, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, TV, Wi-Fi pripojením, klimatizáciou (cca 5 € / deň), trezorom (cca 10 € / týždeň) kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou. Deluxe štúdiá majú modernejšie vybavenie a apartmány sa skladajú z 2 miestností.

Stravovanie:
Bez stravovaniaalebo all inclusive v hoteli Majestic Hotel & Spa (dochádzková vzdialenost 350 m) Stravovanie formou all inclusive : Raňajky: 07:30 - 09:30 Obed: 12:30 - 14:30 Večera: 19:00 - 21:00 Občerstvenie , káva, čaj, zákusky sú ponúkané počas dňa v určených hotelom. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú podávané v bare pri bazéne od 10:00 - 23:00 Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmenit Zloženie i ča all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom je vzdialená cca 450 metrov. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

Pre deti:
Vyžitie pre deti v hoteli Majestic: - detský bazén - detské ihrisko

Šport a zábava:
Hostia s all inclusive môžu využiť zábavy v hoteli: - vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi - fitness - sauna - masáže - ďalšie možnosti zábavy v centre letoviska.

Služby v cene:
Wi-fi pripojenie v spoločných priestoroch a izbách v Mavra. Hostia s all inclusive môžu využiť lehátka a slnečníky pri bazéne v hoteli Xidis.

Služby za poplatok:
Klimatizácia (cca 5 € / deň), trezor (cca 10 € / týždeň), lehátka a slnečníky na pláži, kaderníctvo, fitness, sauna, masáže. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Poznámka:
Služby v hotelu Majestic jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,88 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »